Informácie o nás

LOEWEN APOTHEKE je najväčšia nemecká sieť lekární a jeden z najväčších európskych dodávateľov produktov prírodnej medicíny. Kvalita našich výrobkov zodpovedá farmaceutickej kvalite. Naše výrobky sú klasifikované ako prírodná liečebná kozmetika, prípadne výživové doplnky a zdravotnícke pomôcky, sú voľnopredajné a nie sú viazané na lekársky predpis. Na Slovensku pôsobíme v zmysle európskej legislatívy ako internetový cezhraničný zásielkový obchod. Na Slovensku nepôsobíme ako lekáreň a nemáme ani žiadnu kamennú predajňu. Naše výrobky sú dostupné v našich  lekárňach v Rakúsku a v Nemecku. Predávame výlučne tradičné produkty ľudového liečiteľstva vyrobené na prírodnej báze - všetky sú rastlinného alebo živočíšneho pôvodu.

Všetky výrobky sa predávajú v mene: Löwen Apotheke, Würmstrasse 37, 80997 Mníchov, Nemecko. Lekáreň na Slovensku nemá kamennú predajňu, pôsobí iba ako internetový obchod. Lekáreň a sklad sa nachádzajú v Nemecku v Mníchove. Ponúkame iba prírodnú liečebnú kozmetiku, zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky, ktorých výdaj nie je viazaný na lekársky predpis a sú voľnopredajné. Lieky na lekársky predpis ani lieky s výdajom bez lekárskeho predpisu nepredávame!

Predávame za akciové ceny určené iba pre slovenských zákazníkov.

 

 


Loewen

/album/loewen/loewen-apotheke-logo-jpg/

——————————


História projektu

Táto internetová stránka je postavená na báze nášho materského obchodu, avšak s cenami prispôsobenými kúpyschopnosti slovenského zákazníka. Vďaka tejto internetovej stránke môžete aj Vy získať liečivé masti a krémy a výživové doplnky za garantovane najnižšie ceny na slovenskom trhu. Je to vďaka tomu, že výrobky prídu k Vám domov priamo od výrobcu bez akýchkoľvek sprostredkovateľov, ktorí navyšujú cenu. Navyše na rozdiel od iných internetových lekární nezaťažujeme našich zákazníkov neúmerne vysokým poštovným a balným. Naopak, my Vám naň dokonca prispievame!


 Výhody internetového predaja

 V období neustále sa zvyšujúcich maloobchodných cien takmer vo všetkých odvetviach hospodárstva je internetový predaj a nákup jednou z možností lacnejšieho a výhodnejšieho zaobstarania tovaru. Prečo sú tovary ponúkané v internetových obchodoch o poznanie lacnejšie než v tzv. kamenných predajniach?

V prvom rade preto, lebo značná časť internetových predajcov nakupuje priamo u výrobcov bez sprostredkovateľov, ba niektoré obchody sú prevádzkované samotnými výrobcami, takže odpadajú akékoľvek nemalé marže na ceste k zákazníkovi.

Druhým aspektom je neexistencia kamennej predajne, ktorá je najmä na Slovensku zaťažovaná neúmerne vysokým nájomným plus nákladmi na personál, ktorý musí v takejto predajni pracovať.

Internetový obchod, ako je napríklad náš Liečivé masti, predáva fakticky za výrobné ceny priamo od výrobcu, ktoré sú zvýšené iba o poštovné a balné + náklady na prepravu z výrobného závodu v Rakúsku, Nemecku, resp. vo Veľkej Británii a o nevyhnutnú maržu na prevádzku obchodu.

Mnohí naši zákazníci sa nás pýtajú, prečo naše výrobky nedostať aj v bežných lekárňach. Nuž práve preto, že by konečná cena v lekárni nemilo prekvapila našich zákazníkov zvyknutých na mimoriadne výhodné ceny priamo od výrobcu. Cena v lekárni je totiž zvýšená o maržu distribútora a maržu lekárne, takže výsledná cena vysoko prekročí našu cenu aj vrátane poštovného. U nás navyše za tovar v hodnote vyššej ako 75 eúr poštovné vôbec neplatíte!

Jedinou nevýhodou nákupu v internetovom obchode je skutočnosť, že tovar nemáte ihneď k dispozícii, musíte čakať poštára alebo si ho prevziať na pošte. V tomto smere navrhujeme našim zákazníkom, aby si tovar objednávali na také adresy, kde sa počas dňa bežne zdržujú, napr. do práce, pretože v prípade neprítomnosti Vám poštár zanechá lístok s odkazom o uložení na pošte.

Napriek všetkým uvedeným skutočnostiam je nákup v internetovom obchode tou najvýhodnejšou alternatívou, pretože naše výrobky nikde inde lacnejšie nekúpite (vrátane poštovného). Napokon porovnať si ceny môže každý sám...